A-mar

Praktijkregels

Tijdens de behandelingen van de voetreflextherapie en de massages is het belangrijk dat de bezoekers op een verantwoorde wijze behandeld worden en zich op hun gemak voelen. Daarnaast is iedereen gebaat bij heldere informatie en afspraken.

De praktijkregels zijn:

- De voetreflex behandelingen en massages zijn op afspraak.

- Voor een behandeling met voetreflextherapie vraag ik je om vooraf een anamneseformulier in te vullen.

- Bij de A-mar voetreflex– en massagepraktijk kunnen zowel mannen, vrouwen, kinderen als baby’s terecht voor een respectvolle behandeling. Vooraf zal de therapeut  overleggen over de toe te passen behandeling. Gedurende de behandeling kan je aangeven wanneer je je onprettig voelt. Je kunt rekenen op een verzorgende behandeling waarin jouw wensen voorop staan en jouw (pijn)grenzen bepalend zijn.

- Een goede hygiëne is voor alle partijen belangrijk. Van te voren thuis douchen is vanzelfsprekend.

- Graag je eigen badlaken of 2 grote handdoeken meenemen. Ik vraag dit uit milieu overwegingen: je eigen handdoek kun je hergebruiken. Als ik mijn eigen handdoeken gebruik was ik ze na iedere behandeling. (Ik heb   natuurlijk altijd handdoeken in de praktijk)

- Op tijd komen is prettig voor iedereen.

- Bij twijfel over een bestaande aandoening of bij bepaald medicijngebruik kan de therapeut de behandeling aanpassen of stoppen en je mogelijk doorverwijzen naar een arts. Vervolgbehandelingen zijn weer mogelijk zodra jouw arts hierin toestemt.

- Ben je onder behandeling van een arts, fysiotherapeut of specialist, dan kan de therapeut je vragen met hem of haar te overleggen of een behandeling of massage gedurende een bepaalde periode plaats kan vinden.

- Afspraken kunnen uiterlijk 24 uur van te voren kosteloos gewijzigd of afgezegd worden. Bij niet tijdig annuleren kan 50% van de behandeling in rekening gebracht worden.

- In de A-mar voetreflex en massagepraktijk vindt in het geheel geen erotische massage plaats.

- Betalingen graag contant (tarieven zijn inclusief 19% BTW).

- Zijn er vragen of onduidelijkheden over de praktijk, afspraken, behandelingen of een ander onderwerp, aarzel niet en stuur een email of bel me.

 

praktijk voor voetreflextherapie massages   en  zelfontwikkeling

A-mar

__________________________________________________________________________________________________________________

A-mar voetreflextherapie, massages, en zelfontwikkeling in Harlingen en Utrecht                           Therapeut: Geke van Ramshorst